Εγγραφή - Είσοδος μελών
Username:
Password
 
Αποφάσεις
 
Συχνές ερωτήσεις
 
Θεματικές ενότητες
 
Σημαντικά αρχεία
 
 
Μικροί Πολίτες
 
Ασφάλεια
 
 

Διατελέσαντες Πρόεδροι και Αναπληρωτές Πρόεδροι της Αρχής

Από 9/8/2011 έως 18/8/2016:

Πρόεδρος
Πέτρος Χριστόφορος - Επίτιμος Σύμβουλος της Επικρατείας

Aναπληρωτής Πρόεδρος
Γεώργιος Μπατζαλέξης - Επίτιμος Αρεοπαγίτης

Από 24/7/1997 έως 13/2/2003:

Πρόεδρος
Κωνσταντίνος Δαφέρμος - Eπίτιμος Αντιπρόεδρος του Αρείου Πάγου

Aναπληρωτής Πρόεδρος
Γεώργιος Δεληγιάννης - Επίτιμος Αντιπρόεδρος του Συμβουλίου της Επικρατείας